Våtrumsskiva BerryAlloc Wall & Water Betong SF 60x30
Rek. pris 930 kr/m²
Pris/frp 1 636,02:-
549 kr/m²
Wall & Water Betong SF 60x30
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

- Kaklad effekt
- Snabb och enkel installation
- Vattenresistent
- Lätt att sköta
- Extremt slitstarkt
- Snabb och enkel installation
- Vattenresistent
- Lätt att sköta
- Extremt slitstarkt
Varumärke
BerryAllocBeskrivning
- Kaklad effekt
- Snabb och enkel installation
- Vattenresistent
- Lätt att sköta
- Extremt slitstarkt
- Snabb och enkel installation
- Vattenresistent
- Lätt att sköta
- Extremt slitstarkt
Ger på ett snabbt och enkelt sätt effekten av en kaklad vägg, och det utan att du behöver kladda med lim eller fogmassa. Dessa hållbara paneler består av ett lager med högtryckslaminat på sju lager med plywood.
- Kaklad effekt
- Snabb och enkel installation
- Vattenresistent
- Lätt att sköta
- Extremt slitstarkt
- 2 skivor/pkt
- Kaklad effekt
- Snabb och enkel installation
- Vattenresistent
- Lätt att sköta
- Extremt slitstarkt
- 2 skivor/pkt
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BerryAlloc |
| Art.Nr. | 1960-7963 |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Nyans | Grå |
| Utförande | Våtrumsskiva |
| Imitation | Kakel |
| Fog | Lock System |
| Serie | Wall & Water |
| Ljuddämpning | Nej |
| Antal (m2/frp) | 2,976 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Yta | Matt |
| Tjocklek | 10,2 mm |
| Produkttyp | Våtrumsskiva |
| EAN-nr | 7052870113048 |



