Våtrumsskiva Fibo 2487-LM6030 S Bianco Marble 10x620x3020 mm
Pris/frp 4 266:-
1 141 kr/m²
2487-LM6030 S Bianco Marble 10x620x3020 mm
0 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Våtrumsskivor avsedda att användas som vattentätt ytskikt på väggar i våtutrymmen. Snabbt och enkelt att montera. Lätta att hålla rena.
Varumärke
FiboBeskrivning
Våtrumsskivor avsedda att användas som vattentätt ytskikt på väggar i våtutrymmen. Snabbt och enkelt att montera. Lätta att hålla rena.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Fibo |
| Art.Nr. | 432487603014 |
| Färg | Vit |
| Längd | 3020 mm |
| Material | Högtryckslaminerad plywood |
| Bredd | 620 mm |
| Fog | 1,8 mm |
| Produkttyp | Våtrumsskiva |
| Tjocklek | 10 mm |
| Antal (m2/frp) | 3,62 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Serie | Long |
| Yta | Halvmatt |
| EAN-nr | 7039490532244 |

