Våtrumsskiva Fibo 2487-TM10 S Bianco Marble 10x620x2720 mm
Pris/frp 3 842:-
2487-TM10 S Bianco Marble 10x620x2720 mm
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FiboBeskrivning
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Fibo |
| Art.Nr. | 4324871015 |
| Färg | Vit |
| Längd | 2720 mm |
| Material | Högtryckslaminerad plywood |
| Bredd | 620 mm |
| Fog | 1,8 mm |
| Produkttyp | Våtrumsskiva |
| Tjocklek | 10 mm |