Förvaringskorg House Nordic Venoso Set om 2 med Lock
655 kr
Beskrivning
Rektangulära korgar i sjögräs, set om 2
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4401390 |
| Produkttyp | Förvaringskorg |
| Material | Sjögräs |
| Serie | Venoso |
| Färg | Natur |
| Bredd | 24 cm |
| Längd | 33 cm |
| Höjd | 15 cm |
| EAN-nr | 5713917020720 |



