Förvaringskorg House Nordic Venoso Set om 2
625 kr
Beskrivning
Rektangulära korgar i sjögräs, set om 2
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4401395 |
| Produkttyp | Förvaringskorg |
| Material | Sjögräs |
| Serie | Venoso |
| Färg | Natur |
| Bredd | 24 cm |
| Längd | 35 cm |
| Höjd | 18 cm |
| EAN-nr | 5713917020959 |



