Förvaringskorg Kleine Wolke Chico
fr.100 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Chico
100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förvaringskorg Kleine Wolke Chico är en snygg korg tillverkad av flätad vävd polypropylen. Den passar utmärkt i badrummet.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Förvaringskorg Kleine Wolke Chico är en snygg korg tillverkad av flätad vävd polypropylen. Den passar utmärkt i badrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Material | Polypropylen |
| Serie | Chico |
| Produkttyp | Förvaringskorg |
| Färg | Grå, Natur, Vit |
| Höjd | 180, 185 mm |
| Längd | 90, 115, 220 mm |
| Storlek | Small, Medium, Large |
| Bredd | 140, 240, 280 mm |
| Tjocklek | 90 mm |
