Vas Blomus Nona Set 3
fr.349 kr
Välj variant

Nona Set 3
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vas Blomus Nona Pewter Set 3 Micro Chip Bark är ett set med 3 vaser i obehandlad porslin. De vackra vaserna är tillverkade i resistent porslin som lämnats oglaserad och grov. Små skillnader i form, färg och synliga linjer gör varje vas unik. Höjd: 9/7/6,5 cm.
Varumärke
blomusBeskrivning
Vas Blomus Nona Pewter Set 3 Micro Chip Bark är ett set med 3 vaser i obehandlad porslin. De vackra vaserna är tillverkade i resistent porslin som lämnats oglaserad och grov. Små skillnader i form, färg och synliga linjer gör varje vas unik. Höjd: 9/7/6,5 cm.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Typ | Vas |
| Material | Porslin |
| Bredd | 100 mm |
| Längd | 95 mm |
| Serie | Nona |
| Höjd | 90 mm |
| Färg | Multifärgad, Vit |
