Vas House Nordic Glas Swirl
589 kr

Glas Swirl
589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Vas från House Nordic.
Vas i svart glas Ø15x22 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4441315 |
| Färg | Svart |
| Material | Glas |
| Typ | Vas |
| Höjd | 22 cm |
| Längd | 15 cm |
| Bredd | 15 cm |
| EAN-nr | 5713917019724 |


