Nyckelskåp Blomus VelioGrå, 40x30 cm
1 999 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Snyggt nyckelskåp med magnettavla från Blomus är tillverkad i matt rostfritt stål och glas. Sex stycken magneter medföljer.
Varumärke
blomusBeskrivning
Snyggt nyckelskåp med magnettavla från Blomus är tillverkad i matt rostfritt stål och glas. Sex stycken magneter medföljer.
Recensioner
Oskar BVerifierad köpare
för 5 år sedanSnyggt och mycket smidigt.
+ Bra kvalité
+ Snygg design
- Inget negativt hittils
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 65368 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 400 mm |
| Material | Matt rostfritt stål, Glas |
| Typ | Nyckelskåp |
| Bredd | 300 mm |
| Längd | 50 mm |
| EAN-nr | 4008832653681 |

