Väggklocka NeXtime Testpage Dome
479 kr
Se priset!

Testpage Dome
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggklocka NeXtime Testpage Dome är en väggklocka med den världskända "testbilden" från TV som motiv på urtavlan. Klockan täcks av ett kupolformat glas som ger hela klockan ett levande uttryck. Klockan är ljudlös.
Varumärke
NeXtimeBeskrivning
Väggklocka NeXtime Testpage Dome är en väggklocka med den världskända "testbilden" från TV som motiv på urtavlan. Klockan täcks av ett kupolformat glas som ger hela klockan ett levande uttryck. Klockan är ljudlös.
Egenskaper
| Varumärke | NeXtime |
| Art.Nr. | 3162 |
| Driftkälla | 1 st AA-batteri, medföljer ej |
| Produkttyp | Väggklocka |
| Material | Glas |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 350 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Diameter | 350 mm |
| EAN-nr | 8717713016762 |
