Barnservis Koziol Connect Barnservis
319 kr
Se priset!

Connect Barnservis
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
KoziolBeskrivning
Connect barnservis med tallrik, skål och mugg.
Connect barnservis med tallrik, skål och mugg. Den färgglada barnkollektionen inspirerar med glada mönster och kärleksfulla detaljer som gör varje måltid till en upplevelse. Alla produkter är barnvänliga, hållbara, stabila, enkla att använda och lättskötta. Alla produkter är livsmedelssäkra, fria från tillsatser och 100 % klimatneutral.
Specifikationer
- Motiv: Greta Gris
- Mått Kopp: 7,5 x 7,5 x 7,5 cm
- Mått Skål: 12,5 x 12,5 x 5,5 cm
- Mått Tallrik: 20,5 x 20,5 x 2,0 cm
- Material: Biocirkulära termoplaster och träfiber, 100% återvunnet material
- Anvisningar: Diskmaskinssäker
Specifikationer
- Motiv: Greta Gris
- Mått Kopp: 7,5 x 7,5 x 7,5 cm
- Mått Skål: 12,5 x 12,5 x 5,5 cm
- Mått Tallrik: 20,5 x 20,5 x 2,0 cm
- Material: Biocirkulära termoplaster och träfiber, 100% återvunnet material
- Anvisningar: Diskmaskinssäker
Egenskaper
| Varumärke | Koziol |
| Art.Nr. | 8049713 |
| Färg | Vit |
| Material | Biocirkulära termoplaster och träfiber, 100% återvunnet material. |
| Serie | Connect |
| Produkttyp | Barnservis |
| Motiv | Barnservis |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 80 mm |
| Längd | 205 mm |
| Tål Mikrovågsugn | Ja |
| Bredd | 205 mm |
| Antal Delar | 3 |
| EAN-nr | 4002942594384 |

