Bricka House Nordic Faro
578 kr
Se priset!

Faro
578 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Bricka i teak.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4601025 |
| Färg | Natur |
| Material | Teak |
| Serie | Faro |
| Produkttyp | Bricka |
| Höjd | 7 cm |
| Längd | 58 cm |
| Bredd | 38 cm |
| EAN-nr | 5713917006861 |


