Bricka Svanefors AmieBeige
Rek. pris 179 kr
122 kr
Se priset!

Amie
Beige
122 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Bricka Svanefors Amie är en vacker laminatbricka med tryckt mönster.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1222-61-022 |
| Produkttyp | Bricka |
| Material | PVC |
| Serie | Amie |
| Färg | Beige |
| Bredd | 340 mm |
| Höjd | 240 mm |
| Djup | 3 mm |
| Vikt | 0,29 kg |
| EAN-nr | 7332623404624 |

