Brödlåda Dorre Bella Kolstål 20x20 cm
Rek. pris 339 kr
fr.219 kr
Se priset!
Välj variant

Bella Kolstål 20x20 cm
219 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Brödlåda Dorre Bella Kolstål 20x20 cm är en stilren brödlåda som passar bra på köksbänken. Den tål inte diskmaskin.
Varumärke
DorreBeskrivning
Brödlåda Dorre Bella Kolstål 20x20 cm är en stilren brödlåda som passar bra på köksbänken. Den tål inte diskmaskin.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Material | Kolstål |
| Produkttyp | Brödlåda |
| Höjd | 135 mm |
| Längd | 200 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Färg | Svart, Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8590, 5-8661 |
