Brödlåda Dorre Bella Kolstål 23x42 cm
fr.389 kr
Se priset!
Välj variant

Bella Kolstål 23x42 cm
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Brödlåda Dorre Bella Kolstål 23x42 cm är en stilren brödlåda som passar bra på köksbänken. Den tål inte diskmaskin.
Varumärke
DorreBeskrivning
Brödlåda Dorre Bella Kolstål 23x42 cm är en stilren brödlåda som passar bra på köksbänken. Den tål inte diskmaskin.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Material | Kolstål |
| Produkttyp | Brödlåda |
| Höjd | 165 mm |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 225 mm |
| Färg | Svart, Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8591, 5-8662 |
