Champagneglas Koziol med Print
fr.499 kr/frp
Se priset!
Välj variant

med Print
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vitt champagneglas med inskription av thermoplast, glaset är okrossbart och repfritt. Diskmaskinssäkert, fritt från BPA och fritt från Melamin. Levereras i 6-pack.
Varumärke
KoziolBeskrivning
Vitt champagneglas med inskription av thermoplast, glaset är okrossbart och repfritt. Diskmaskinssäkert, fritt från BPA och fritt från Melamin. Levereras i 6-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Koziol |
| Färg | Vit |
| Material | 100% Återvinningsbar & giftfri thermoplast |
| Produkttyp | Champagneglas |
| Höjd | 191 mm |
| Längd | 57 mm |
| Antal (st/frp) | 6 st/frp |
| Volym | 100 ml |
| Bredd | 57 mm |
| Utförande | Dreams, Save water |
