Cocktailshaker Cellardine
289 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
CellardineBeskrivning
Stilren cocktail shaker i matt rostfritt stål som rymmer 500 ml.
Egenskaper
| Varumärke | Cellardine |
| Art.Nr. | CS06 |
| Färg | Stål |
| Djup | 90 mm |
| Tål Diskmaskin | Nej |
| Höjd | 205 mm |
| Material | Stål |
| Tål Mikrovågsugn | Nej |
| Produkttyp | Cocktailshaker |
| Bredd | 90 mm |
| EAN-nr | 5037385000313 |



