Droppskydd Cellardine till Vinflaskor
85 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Droppskydd till vinflaskor i akryl och gummi. Säkerställer att serveringen av vinet sker helt utan dropp.
Varumärke
CellardineBeskrivning
Droppskydd till vinflaskor i akryl och gummi. Säkerställer att serveringen av vinet sker helt utan dropp.
Egenskaper
| Varumärke | Cellardine |
| Art.Nr. | WP12 |
| Färg | Stål |
| Djup | 100 mm |
| Tål Diskmaskin | Nej |
| Höjd | 30 mm |
| Material | Plast |
| Tål Mikrovågsugn | Nej |
| Produkttyp | Droppskydd |
| Bredd | 20 mm |
| EAN-nr | 5037385000290 |


