Fiskars Artik Rostfritt Bestick 16 delar Presentförpackning Perfekt Som Gåva
2 295 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Besticket har ett stilrent skandinaviskt formspråk och karakteriseras av sina runda skaft och diagonala linjer. De är tillverkade i rostfritt stål av högsta kvalitet och tål att användas både till vardags och till fest. Detta set innehåller: 4 matgafflar, 4 matknivar, 4 matskedar och 4 kaffeskedar.
Varumärke
FiskarsBeskrivning
Besticket har ett stilrent skandinaviskt formspråk och karakteriseras av sina runda skaft och diagonala linjer. De är tillverkade i rostfritt stål av högsta kvalitet och tål att användas både till vardags och till fest. Detta set innehåller: 4 matgafflar, 4 matknivar, 4 matskedar och 4 kaffeskedar.
Egenskaper
| Varumärke | Fiskars |
| Art.Nr. | 1009572 |
| Färg | Stål |
| Produkttyp | Bestick |
| Höjd | 25,8 cm |
| Vikt | 1,536 kg |
| Bredd | 17,3 cm |
| EAN-nr | 6428501458863 |

