Flaskkylare Blomus Lounge
810 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Flaskkylare från Blomus kyler ner vinet och champagnen med hjälp av 4 stycken kylelement. Lounge har en borttagbar plastinsats som döljer fyra kylelement.
Varumärke
blomusBeskrivning
Flaskkylare från Blomus kyler ner vinet och champagnen med hjälp av 4 stycken kylelement. Lounge har en borttagbar plastinsats som döljer fyra kylelement.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 66736 |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Material | Matt rostfritt stål, Plast |
| Serie | Lounge |
| Produkttyp | Flaskkylare |
| Höjd | 188 mm |
| Längd | 152 mm |
| Bredd | 152 mm |
| EAN-nr | 4008832667367 |
