Flaskvärmare Cellardine Therm Au Rouge till Rött Vin
169 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Är rödvinet för kallt? Therm au Rouge är ett överdrag som värmer vinet till serveringstemperatur på några minuter. Överdraget aktiveras genom ett knapptryck och kan återanvändas ungefär 500 gånger.
Varumärke
CellardineBeskrivning
Är rödvinet för kallt? Therm au Rouge är ett överdrag som värmer vinet till serveringstemperatur på några minuter. Överdraget aktiveras genom ett knapptryck och kan återanvändas ungefär 500 gånger.
Egenskaper
| Varumärke | Cellardine |
| Art.Nr. | TAR05 |
| Färg | Röd |
| Djup | 64 mm |
| Tål Diskmaskin | Nej |
| Höjd | 257 mm |
| Material | Plast |
| Tål Mikrovågsugn | Nej |
| Produkttyp | Värmare |
| Bredd | 219 mm |
| EAN-nr | 5037385000009 |


