Folieskärare Cellardine till Vinflaskor
85 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Folieskärare till vinflaskor med roterande skärhjul. Med hjälp av denna är det väldigt smidigt att skära av folien på vinflaskor med ett rent och snyggt snitt.
Varumärke
CellardineBeskrivning
Folieskärare till vinflaskor med roterande skärhjul. Med hjälp av denna är det väldigt smidigt att skära av folien på vinflaskor med ett rent och snyggt snitt.
Egenskaper
| Varumärke | Cellardine |
| Art.Nr. | FC12 |
| Färg | Transparent |
| Djup | 20 mm |
| Tål Diskmaskin | Nej |
| Höjd | 80 mm |
| Material | Plast |
| Tål Mikrovågsugn | Nej |
| Produkttyp | Folieskärare |
| Bredd | 46 mm |
| EAN-nr | 5037385000283 |

