Glasburk Leonardo Poesia
499 kr
Se priset!

Poesia
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poesia glasburk på fot med lock i vacker klassisk stil är både vacker och funktionell. Glasburken är perfekt att förvara exempelvis godis och kakor i. Varje glasburk är handgjord och unik varav små skillnader kan förekomma.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Poesia glasburk på fot med lock i vacker klassisk stil är både vacker och funktionell. Glasburken är perfekt att förvara exempelvis godis och kakor i. Varje glasburk är handgjord och unik varav små skillnader kan förekomma.
Egenskaper:
- Diameter: 12,7 cm
- Diameter fot: 9,8 cm
- Höjd: 19,2 cm
- Material: Glas
- Diskmaskinssäker: Ja
- Diameter: 12,7 cm
- Diameter fot: 9,8 cm
- Höjd: 19,2 cm
- Material: Glas
- Diskmaskinssäker: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | 018612 |
| Färg | Klarglas |
| Material | Glas |
| Serie | Poesia |
| Produkttyp | Glasburk |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 192 mm |
| Längd | 127 mm |
| Bredd | 127 mm |
| EAN-nr | 4045037186125 |
