Kapsyler Cellardine ZapCap
85 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
CellardineBeskrivning
Sex stycken kapsyler i silikon.
Egenskaper
| Varumärke | Cellardine |
| Art.Nr. | ZCBT12 |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 8 mm |
| Tål Diskmaskin | Nej |
| Höjd | 25 mm |
| Material | Silikon |
| Tål Mikrovågsugn | Nej |
| Produkttyp | Kapsyl |
| Bredd | 25 mm |
| EAN-nr | 5037385001051 |

