Karaff Koziol Club
169 kr
Se priset!

Club
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Denna glittrande karaff är perfekt för att servera vatten, vin eller smoothies med stil och är även den perfekta storleken för salladsdressingar och dessertsåser.
Varumärke
KoziolBeskrivning
Denna glittrande karaff är perfekt för att servera vatten, vin eller smoothies med stil och är även den perfekta storleken för salladsdressingar och dessertsåser.
Denna glittrande karaff är perfekt för att servera vatten, vin eller smoothies med stil och är även den perfekta storleken för salladsdressingar och dessertsåser. Den förvandlas till en elegant snacksautomat för nötter eller godis, som elegant levererar den perfekta portionen direkt i din hand.
- Specifikationer
- Volym: 250 ml
- Diameter 7,4 cm
- Höjd 13,2 cm
- Material: 100% återvinningsbar termoplast
- Anvisningar: Diskmaskinsäker
- Specifikationer
- Volym: 250 ml
- Diameter 7,4 cm
- Höjd 13,2 cm
- Material: 100% återvinningsbar termoplast
- Anvisningar: Diskmaskinsäker
Egenskaper
| Varumärke | Koziol |
| Art.Nr. | 3673535 |
| Färg | Klar |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 132 mm |
| Material | 100% återvinningsbar termoplast |
| Tål Mikrovågsugn | Ja |
| Serie | Club |
| Typ | Karaff |
| Volym | 250 ml |
| Bredd | 74 mm |
| EAN-nr | 4002942672600 |
