Kylare Cellardine till Ölflaskor Design A
169 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Set med 4 neoprenöverdrag med partytema. Överdragen är designade för att hålla 330 ml-flaskor kalla. Fyra olika mönster som också gör det enkelt att hålla reda på sin egen flaska.
Varumärke
CellardineBeskrivning
Set med 4 neoprenöverdrag med partytema. Överdragen är designade för att hålla 330 ml-flaskor kalla. Fyra olika mönster som också gör det enkelt att hålla reda på sin egen flaska.
Egenskaper
| Varumärke | Cellardine |
| Art.Nr. | BTSAUK10 |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 145 mm |
| Tål Diskmaskin | Nej |
| Höjd | 6 mm |
| Material | Neopren |
| Tål Mikrovågsugn | Nej |
| Produkttyp | Kylare |
| Bredd | 140 mm |
| EAN-nr | 5037385000900 |
