Matlåda Koziol Candy Greta Gris
159 kr
Se priset!
Candy Greta Gris
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

I den rymliga och färgglada matlådan Candy hålls bröd, snacks, frukt och till och med smörgåsar fräscha och aptitretande.
Varumärke
KoziolBeskrivning
I den rymliga och färgglada matlådan Candy hålls bröd, snacks, frukt och till och med smörgåsar fräscha och aptitretande.
I den rymliga och färgglada matlådan Candy hålls bröd, snacks, frukt och till och med smörgåsar fräscha och aptitretande. Stängningen är designad så att matlådan inte av misstag kan öppnas under transport. Den rundade formen känns smidig och säkerställer att den inte fastnar i saker när du tar ut lådan från din väska eller ryggsäck.
Specifikationer
- Motiv: Greta Gris
- Längd 19 cm
- Bredd 13,5 cm
- Höjd 6,5 cm
- Material: Biocirkulära termoplaster och träfiber. 100% återvunnet material, 100% koldioxidneutrala
- Anvisningar: Diskmaskinssäker
Specifikationer
- Motiv: Greta Gris
- Längd 19 cm
- Bredd 13,5 cm
- Höjd 6,5 cm
- Material: Biocirkulära termoplaster och träfiber. 100% återvunnet material, 100% koldioxidneutrala
- Anvisningar: Diskmaskinssäker
Egenskaper
| Varumärke | Koziol |
| Art.Nr. | 8050713 |
| Färg | Beige |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 65 mm |
| Längd | 190 mm |
| Material | Biocirkulära termoplaster och träfiber. 100% återvunnet material |
| Tål Mikrovågsugn | Ja |
| Serie | Candy |
| Typ | Matlåda |
| Bredd | 135 mm |
| Motiv | Greta Gris |
| EAN-nr | 4002942594407 |