Peppar- och Saltkvarn Dorre Karou Högblank 27 cm
fr.156 kr
Se priset!
Välj variant

Karou Högblank 27 cm
156 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Peppar- och Saltkvarn Dorre Karou Högblank 27 cm är en elegant kvarn som kan användas för pepper eller salt.
Varumärke
DorreBeskrivning
Peppar- och Saltkvarn Dorre Karou Högblank 27 cm är en elegant kvarn som kan användas för pepper eller salt.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Kryddkvarn |
| Höjd | 265 mm |
| Längd | 55 mm |
| Bredd | 55 mm |
| Färg | Svart, Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8604, 5-8605 |
