Servett Paperproducts Design Pure Flower 33x33 cm Taupe 3 st 20-pack
149 kr
119 krSpara 20 %Kampanj

Pure Flower 33x33 cm Taupe 3 st 20-pack
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Paperproducts DesignBeskrivning
Servetter med stilrent motiv av vita blommor mot en taupefärgad bakgrund.
Tillverkade i Tyskland. 3 st 20-pack.
Design: Marina Brockhoff
Mått: 33x33 cm - Vikt 16,5x16,5 cm
Material: 100% papper (FSC-certifierat)
Design: Marina Brockhoff
Mått: 33x33 cm - Vikt 16,5x16,5 cm
Material: 100% papper (FSC-certifierat)
Egenskaper
| Varumärke | Paperproducts Design |
| Art.Nr. | PD1334432-3 |
| Färg | Multi |
| Typ | Servett |
| Höjd | 20 mm |
| Längd | 165 mm |
| Bredd | 165 mm |
| EAN-nr | 7350154510553 |

