Servis Koziol Connect HelsingforsBeige
819 kr
655 krSpara 20 %Kampanj

Connect Helsingfors
Beige
655 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
KoziolBeskrivning
Med sina rena former är detta servisset en inspiration vid första ögonkastet.
Med sina rena former är detta servisset en inspiration vid första ögonkastet. Den lilla tallriken är idealisk för frukt, snacks eller tårta och den lilla skålen blir snabbt din favorit för flingor och desserter. Den stora tallriken i minimalistisk design passar harmoniskt in överallt och imponerar med sin gedigna kvalitet och extremt coola look. Den lilla koppen ligger bra i handen och är förvånansvärt komplett utan handtag. Det kompakta KLIKK besticksetet är den perfekta följeslagaren till servissetet. Servisen är robust, lätt och stapelbar, vilket gör den till en oumbärlig följeslagare för picknick, camping och vandringsturer.
Specifikationer
- Mått: 25,7 cm
- Material: Biocirkulära termoplaster och träfiber, 100% återvunnet material
- Anvisningar: Diskmaskinsäker
Specifikationer
- Mått: 25,7 cm
- Material: Biocirkulära termoplaster och träfiber, 100% återvunnet material
- Anvisningar: Diskmaskinsäker
Egenskaper
| Varumärke | Koziol |
| Art.Nr. | 7875700 |
| Typ | Servis |
| Material | Biocirkulära termoplaster och träfiber, 100% återvunnet material. |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Serie | Connect |
| Tål Mikrovågsugn | Ja |
| Färg | Beige |
| Motiv | Helsingfors |
| Antal Delar | 10 |
| Höjd | 150 mm |
| Längd | 257 mm |
| Bredd | 257 mm |
| EAN-nr | 4002942589878 |

