Servis Koziol Connect Monstera
1 099 kr
Se priset!

Connect Monstera
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Det vackra bladmotivet har spridit sig på denna servis och ser bara bra ut. Alla servisdelar är underbart stapelbara och kan kombineras efter önskemål: tallrik med skål, skål med kopp, kopp med stor tallrik och vice versa.
Varumärke
KoziolBeskrivning
Det vackra bladmotivet har spridit sig på denna servis och ser bara bra ut. Alla servisdelar är underbart stapelbara och kan kombineras efter önskemål: tallrik med skål, skål med kopp, kopp med stor tallrik och vice versa.
Det vackra bladmotivet har spridit sig på denna servis och ser bara bra ut. Alla servisdelar är underbart stapelbara och kan kombineras efter önskemål: tallrik med skål, skål med kopp, kopp med stor tallrik och vice versa. Denna lilla samling öppnar upp för en mängd variationer för det moderna bordet. Du behöver helt enkelt inte göra mer än att servera, njuta av och lagra. Servisen Connect Monstera står för intelligent design, toppkvalitet och ekonomisk hantering av form och material.
Specifikationer
- Motiv: Blad
- Mått: 25,7 cm
- Material: Biocirkulära termoplaster och träfiber, 100% återvunnet material
- Anvisningar: Diskmaskinsäker
Specifikationer
- Motiv: Blad
- Mått: 25,7 cm
- Material: Biocirkulära termoplaster och träfiber, 100% återvunnet material
- Anvisningar: Diskmaskinsäker
Egenskaper
| Varumärke | Koziol |
| Art.Nr. | 7879700 |
| Serie | Connect |
| Färg | Beige |
| Produkttyp | Servis |
| Material | Biocirkulära termoplaster och träfiber, 100% återvunnet material. |
| Motiv | Monstera |
| Antal Delar | 16 |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Tål Mikrovågsugn | Ja |
| Höjd | 180 mm |
| Längd | 275 mm |
| Bredd | 275 mm |
| EAN-nr | 4002942622018 |
