Skål House Nordic Rio
fr.422 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Rio
422 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Skål från House Nordic.
Stor skål i teak Ø40xh12 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Teak |
| Material | Teak |
| Serie | Rio |
| Produkttyp | Skål |
| Höjd | 8, 10, 12 cm |
| Längd | 20, 30, 40 cm |
| Bredd | 20, 30, 40 cm |




