Snapsglas Leonardo Ciao 6-pack
199 kr
Se priset!

Ciao 6-pack
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Koniskt format snapsglas från Leonardo. Snapsglasen går att diska i diskmaskin. Leonardo har i över 100 år skapat unika hantverk i glas som berättar om mänsklig gemenskap och om de små och stora stunderna i livet tillsammans.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Koniskt format snapsglas från Leonardo. Snapsglasen går att diska i diskmaskin. Leonardo har i över 100 år skapat unika hantverk i glas som berättar om mänsklig gemenskap och om de små och stora stunderna i livet tillsammans.
Kommer i 6-pack.
Egenskaper
- Volym: 6 cl
- Mått: H7 / D5 cm
- Material: Glas
- Diskmaskinssäker: Ja
Egenskaper
- Volym: 6 cl
- Mått: H7 / D5 cm
- Material: Glas
- Diskmaskinssäker: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | L012663 |
| Färg | Klarglas |
| Material | Glas |
| Serie | Ciao |
| Produkttyp | Snapsglas |
| Antal/frp | 6-pack |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 70 mm |
| Längd | 50 mm |
| Volym | 6 cl |
| Bredd | 50 mm |
| EAN-nr | 4045037126633 |
