Tablett Svanefors DalNatur
Rek. pris 169 kr
144 kr
Se priset!

Dal
Natur
144 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En rund bordstablett i flätat jute som skapar en ombonad känsla vid det dukade bordet. Mått ca 40cm. Tabletten kan ej tvättas, utan torkas av med fuktig trasa. Då den är gjord av naturmaterial kan vissa nyansskillnader förekomma.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
En rund bordstablett i flätat jute som skapar en ombonad känsla vid det dukade bordet. Mått ca 40cm. Tabletten kan ej tvättas, utan torkas av med fuktig trasa. Då den är gjord av naturmaterial kan vissa nyansskillnader förekomma.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1221-82-021 |
| Produkttyp | Tablett |
| Material | Jute |
| Serie | Dal |
| Färg | Natur |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Djup | 2 mm |
| EAN-nr | 7332623404150 |

