Tumblerglas Koziol Club No. 22 2-pack
249 kr

Club No. 22 2-pack
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Detta glas tar väldigt lite plats eftersom den är smidigt stapelbar. Tack vare sin koniska form ligger glaset bekvämt i handen och det splittersäkra högteknologiska materialet ger glaset en behaglig känsla.
Varumärke
KoziolBeskrivning
Detta glas tar väldigt lite plats eftersom den är smidigt stapelbar. Tack vare sin koniska form ligger glaset bekvämt i handen och det splittersäkra högteknologiska materialet ger glaset en behaglig känsla.
Detta glas tar väldigt lite plats eftersom den är smidigt stapelbar. Tack vare sin koniska form ligger glaset bekvämt i handen och det splittersäkra högteknologiska materialet ger glaset en behaglig känsla. Club No. 22 är särskilt lämplig för kalla drycker, då materialet isolerar fyra gånger bättre än vanligt glas och drycker håller sig svala längre.
Specifikationer
- Volym: 250 ml
- Ø 9,1 cm
- Höjd 8,7 cm
- Material: 100% återvinningsbar termoplast
- Anvisningar: Diskmaskinsäker
Specifikationer
- Volym: 250 ml
- Ø 9,1 cm
- Höjd 8,7 cm
- Material: 100% återvinningsbar termoplast
- Anvisningar: Diskmaskinsäker
Egenskaper
| Varumärke | Koziol |
| Art.Nr. | 4487535 |
| Färg | Klar |
| Material | 100% återvinningsbar termoplast |
| Serie | Club |
| Produkttyp | Tumblerglas |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 87 mm |
| Längd | 91 mm |
| Tål Mikrovågsugn | Ja |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Volym | 250 ml |
| Bredd | 91 mm |
| EAN-nr | 4002942672372 |
