Vinglas Koziol Club No. 21 2-pack
249 kr

Club No. 21 2-pack
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Detta sprakande glas med skaft är perfekt för dina röda och vita favoritviner. Det är lyxigt både att dricka ur och hålla i, vilket gör CLUB nr 21 välkommen på event, bröllop och så klart utomhus.
Varumärke
KoziolBeskrivning
Detta sprakande glas med skaft är perfekt för dina röda och vita favoritviner. Det är lyxigt både att dricka ur och hålla i, vilket gör CLUB nr 21 välkommen på event, bröllop och så klart utomhus.
Detta sprakande glas med skaft är perfekt för dina röda och vita favoritviner. Det är lyxigt både att dricka ur och hålla i, vilket gör CLUB nr 21 välkommen på event, bröllop och så klart utomhus. Det högteknologiska termoplastmaterialet är praktiskt taget oförstörbart vid normal användning och är mindre känsligt för repor. Glasen är extremt robusta, spricksäkra och kan enkelt diskas i diskmaskin.
Specifikationer
- Volym: 250ml
- Ø 7,95 cm
- Höjd 18,3 cm
- Material: 100% återvinningsbar termoplast
- Anvisningar: Diskmaskinsäker
Specifikationer
- Volym: 250ml
- Ø 7,95 cm
- Höjd 18,3 cm
- Material: 100% återvinningsbar termoplast
- Anvisningar: Diskmaskinsäker
Egenskaper
| Varumärke | Koziol |
| Art.Nr. | 4486535 |
| Färg | Klar |
| Material | 100% återvinningsbar termoplast |
| Serie | Club |
| Produkttyp | Vinglas |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 183 mm |
| Tål Mikrovågsugn | Ja |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Volym | 250 ml |
| Bredd | 79,5 mm |
| EAN-nr | 4002942672358 |
