Poster Gallerix All Kinds Of Moods
fr.95 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

All Kinds Of Moods
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med illustrationer av Smile-symboler och texten "All Kinds Of Moods In Here!" skrivet i svart mot en sandfärgad bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med illustrationer av Smile-symboler och texten "All Kinds Of Moods In Here!" skrivet i svart mot en sandfärgad bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | All Kinds Of Moods |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


