Poster Gallerix Anonymous Statue
fr.119 kr
Välj variant

Anonymous Statue
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svartvit poster med en illustration av ett statyhuvud med pixlar framför ansiktet mot en ljust grå bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster med en illustration av ett statyhuvud med pixlar framför ansiktet mot en ljust grå bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Anonymous Statue |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


