Poster Gallerix Bauernhof In Frankreich By Eugen Jettel
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj
Välj variant

Bauernhof In Frankreich By Eugen Jettel
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med målningen "Bauernhof In Frankreich" av den österrikiske konstnären Eugen Jettel från år 1897.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Bauernhof In Frankreich" av den österrikiske konstnären Eugen Jettel från år 1897.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Bauernhof In Frankreich By Eugen Jettel |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


