Poster Gallerix Botanical Sketch No2
fr.119 kr
Välj variant

Botanical Sketch No2
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin botaniskt och illustrationer med en skiss av en växt med blad mot en grön bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin botaniskt och illustrationer med en skiss av en växt med blad mot en grön bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Botanical Sketch No2 |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

