Poster Gallerix Cargo Ship BW
fr.119 kr
Välj variant

Cargo Ship BW
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svartvit poster från kategorin fotokonst med ett fotografi på ett stort lastfartyg som glider fram genom vattnet med svallvågor längs sidan av båten.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin fotokonst med ett fotografi på ett stort lastfartyg som glider fram genom vattnet med svallvågor längs sidan av båten.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Cargo Ship BW |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Fotokonst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


