Poster Gallerix Chanel Surfer
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj
Välj variant

Chanel Surfer
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svartvit poster med ett fotografi på en ung kvinna med en svart surfbräda och lyxvarumärket Coco Chanel.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster med ett fotografi på en ung kvinna med en svart surfbräda och lyxvarumärket Coco Chanel.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Chanel Surfer |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70 cm |


