Poster Gallerix Chic Parfume Pink Rose
fr.119 kr
Välj variant

Chic Parfume Pink Rose
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin mode med en illustration av en rosa parfymflaska med en vacker ros mot en vit bakgrund. Parfymflaskan påminner om Chanel No5.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin mode med en illustration av en rosa parfymflaska med en vacker ros mot en vit bakgrund. Parfymflaskan påminner om Chanel No5.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Chic Parfume Pink Rose |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


