Poster Gallerix Eagle Ray
fr.119 kr
Välj variant

Eagle Ray
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svartvit poster från kategorin djur med en vacker illustration av en örnrocka mot en ljust grå backgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin djur med en vacker illustration av en örnrocka mot en ljust grå backgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Eagle Ray |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


