Poster Gallerix Free Falling
fr.119 kr
Välj variant

Free Falling
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konst med en illustration av en man som faller fritt genom luften. Illustrationen symboliserar en man som förlorat all kontroll.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en illustration av en man som faller fritt genom luften. Illustrationen symboliserar en man som förlorat all kontroll.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Free Falling |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


