Poster Gallerix Geometric Shapes No2
fr.119 kr
Välj variant

Geometric Shapes No2
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GallerixBeskrivning
Abstrakt poster med olika objekt i geometriska former mot en ljust brun bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Geometric Shapes No2 |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |



