Poster Gallerix Holding The Invisible
fr.119 kr
Välj variant

Holding The Invisible
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svartvit poster med en illustration av två händer som till synes håller ett osynligt objekt mot en ljust grå bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster med en illustration av två händer som till synes håller ett osynligt objekt mot en ljust grå bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Holding The Invisible |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


