Poster Gallerix Peony Flowers
fr.179 kr
Välj variant

Peony Flowers
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Abstrakt poster från kategorin botaniskt med en vacker illustration av blå pioner blommor mot en vit bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Abstrakt poster från kategorin botaniskt med en vacker illustration av blå pioner blommor mot en vit bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Peony Flowers |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40, 50x70, 70x100 cm |

