Poster Gallerix Picasso Le Taureau
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj
Välj variant

Picasso Le Taureau
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konsttavlor med illustrationen "Le Taureau" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med illustrationen "Le Taureau" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Picasso Le Taureau |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Pablo Picasso |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

