Poster Gallerix Prada Fashion
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj
Välj variant

Prada Fashion
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svartvit poster från kategorin mode med ett fotografi på en svart hund, en kvinna som håller sin hand om hundens käke och lyxvarumärket Prada.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin mode med ett fotografi på en svart hund, en kvinna som håller sin hand om hundens käke och lyxvarumärket Prada.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Prada Fashion |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


